main

Історія TM Skiper

ТМ Skiper - національна торговельна марка, яка за 12 років свого існування набула популярність і популярність у вітчизняних споживачів. Була зареєстрована в 2002 р Серед інших торговельних марок даного цінового сегменту ТМ Skiper вигідно відрізняється збалансованим асортиментом, якісною яскравою упаковкою, а також оптимальним співвідношенням ціни та якості. Більша частина товарів для ТМ Skiper виробляється в Україні на власних виробничих потужностях, а також на виробничих майданчиках наших партнерів. ТМ Skiper весь час рухається вперед - про це свідчить щорічний вивід на ринок цікавих новинок, вироблених з використанням нових технологій. ТМ Skiper зареєстрована в Німеччині в 2008 р У 2012 р компанія «Деміс Канц» купила права на німецьку торговельну марку Skiper у компанії Skiper GMBH.

докладніше

Skiper - цінність вища за вартість!

Популярні товари

pt1

Папір для нотаток «Класика»
Особливість: якісна сировина, вітчизняне виробництво

докладніше
pt2

Візитниця на 120 візитних карток
Особливість: обкладинка з'ємна на кнопці.

докладніше
pt3

Папка на 20 файлів
Особливість: 3 модних дизайни, товщина файлів 30 мкм.

докладніше

Новини

Функціональна кулькова ручка Magnat від ТМ Skiper підходить для щоденного використання - вона надійна і зручна.
Корпус з нержавіючої сталі пофарбований у синій колір, деталі - хромовані. Поворотний механізм дозволяє носити ручку в сумці, кишені і т.п. не забруднити їх.

докладніше

Новинка від ТМ Skiper - диспенсер SK-5014 ідеально підійде для пакувального скотча шириною 72 мм. Втулка диспенсера діаметром 76,2 мм. Має механізм регулювання натягу стрічки і металевий обрізувач, який забезпечує тривалий термін служби диспенсера. Корпус виготовлений з металу і ударостійкого пластику.

докладніше

Продукція

Продукція ТМ Skiper розроблена з урахуванням всіх правил мерчандайзингу. Упаковка витримана в єдиному стилі, має яскравий і впізнаваний візуальний акцент. Крім обов'язкового штрих-коду на упаковці, деякі товари забезпечені окремим штрих-кодом на виробі. Продукція представлена ​​в 9-ти основних групах

докладніше

Статті, обзори

«Цікаві факти про олівці» .
Слово олівець походить від турецького «кара» - чорний і «даш» - камінь. Спочатку використовувалися так звані срібними олівцями, які представляли собою палички для малювання, виготовлені із суміші свинцю з цинком. Про дерев'яний олівець згадується лише в 17 столітті.

докладніше